O MNIE

Witaj ❤️❤️
Nazywam się Marta, cieszę się, że jesteś na mojej stronie. Chciałabym opowiedzieć Ci moją historię….

Zawsze wiedziałam, że od życia chcę czegoś więcej, jednak ono napisało dla mnie inny scenariusz i przez długi czas nie miałam okazji bliżej poznać fotografii.

Po wielu latach pracy w korporacji przestałam czerpać z niej radość i stwierdziłam, że już czas na zmiany, ponieważ chciałam dawać od siebie nie tylko mój profesjonalizm i umiejętności, ale też przede wszystkim siebie. Zaczęłam poszukiwać czegoś więcej, co dawałoby mi poczucie spełnienia. Ku mojemu szczęściu, ponownie, ale ze zdwojoną siłą, pojawiła się w moim życiu fotografia, do której pasja mnie wypełnia. W chwili, kiedy Wy zaprosicie mnie do swojego świata, będę mogła tak naprawdę pokazać Wasze uczucia, piękny świat… Wasz świat.

W moich zdjęciach odnajdziesz piękno miłości, miejsca oraz relacji i czystą energię. Na sesjach celebrujemy chwile spędzone razem, harmonię, która jest w Waszej rodzinie, a także momenty i piękno nowego życia. Nie ma tutaj pośpiechu ani miejsca na złe emocje. Mogę obiecać, że jeżeli się spotkamy, wykonam dla Was jedne z najpiękniejszych ujęć… Nie chcę dla Was kreować sztuczności, jedynie naturalność, prawdziwość i pozytywne emocje, bo sama jestem naturalna i bardzo sobie to cenię.

Jestem profesjonalistką, ale przede wszystkim osobą sympatyczną, pełną ciepła, przy której będziecie czuli się jak przy najlepszej przyjaciółce a sesja minie Wam niezauważona, dlatego zapraszam Was do mojego świata, gdzie Wy pokażecie mi swój… Do zobaczenia… ❤️❤️

Scroll to top